dla autorów

zapraszamy do współpracy!

Fundacja Głód(nie)Nażarty, działająca na rzecz osób z zaburzeniami odżywiania, zaprasza ekspertów do publikowania autorskich wypowiedzi w serwisie!

Jak już być może wiecie, główną inicjatywą Fundacji „Głód(nie)Nażarty” jest wdrożenie programu leczenia i profilaktyki zaburzeń odżywiania (anoreksji, bulimii, komulsywnego jedzenia, otyłości), przeprowadzenie kampanii społeczno-edukacyjnej oraz budowa portalu, który będzie stanowił edukacyjną platformę dostarczającą czytelnikom eksperckiej wiedzy z dziedziny: psychologii, psychiatrii i medycy, sportu, farmakologii, dietetyki, odżywiania, kuchni – interdyscyplinarnie ukazujących temat zaburzeń odżywiania i narzędzi pomocy. Chcemy, by pojawiły się tu także specjalistyczne metody i ośrodki leczenia, edukacji, polecane poradnie zdrowia psychicznego, medycznego, dietetyki, sportu.

Całość inicjatywy powstała w odpowiedzi na wieloletnie listy, jakie otrzymuję od czytelników mojej książki „Dieta(nie)życia” – osób chorych i ich bliskich, bezradnie poszukujących wsparcia, zaufanych placówek i ekspertów zdrowia psychicznego i medycznego.

„Głód(nie)Nażarty”, by móc rosnąć, sięga po posiłki i zaprasza do współpracy. Jak eksperci mogą wesprzeć Głoda?

Zapraszam do przygotowania publikacji – specjalistycznych artykułów, jakie publikowane na łamach nowo powstałego portalu, pozwolą internautom oswoić się z tematem zaburzeń odżywiania.

Promując autorów wypowiedzi oraz specjalistyczne placówki mamy na celu wskazać użytkownikom rzetelnych drogowskazów i kontaktów do miejsc leczenia. W planach Fundacji jest przeprowadzenie ogólnopolskiej kampanii społecznej i prowadzenie eventów, szkoleń, akcji charytatywnych.