Dołącz do Fundacji Głód (nie)Nażarty

Zostań partnerem biznesowym Fundacji

Aby nasza Fundacja mogła się rozwijać przywracając Podopiecznym apetyt do życia, niezbędne jest wsparcie partnerów biznesowych.

To dzięki Waszej pomocy– firm zaangażowanych społecznie, inwestorów
i społeczników – Fundacja Głód (nie)Nażarty może się rozwijać i wspierać potrzebujących! Wybierając naszą Fundację na partnera działań społecznych pomagacie nam Państwo realizować: statutowe cele, docierać do osób z zaburzeniami odżywiania i realnie przyczyniać się do poprawy jakości i ochrony życia osób zmagających się z zaburzeniami odżywiania.
Razem możemy chronić dzieci i młodzież, finansować leczenie pacjentom, pomagać rodzicom. Wspólnie pokażmy, jak smakują chwile, dla których
warto żyć.

Cenniejsze od (nie)jedzenia.

Będąc naszym Partnerem
możesz:

• Realizować strategię CSR wspierając osoby cierpiące
na (nie)jedzenie.

• Integrować pracowników wokół wartościowych projektów Fundacji.

• Współpracować z pełnym pasji, kompetentnym
i zmotywowanym zespołem Fundacji Głód (nie)Nażarty.

• Budować dostęp do eksperckiej wiedzy, produktów i usług dotyczących pomocy osobom z zaburzeniami odżywiania.

• Docierać do szerszych kręgów konsumentów.

• Zwiększać poziom zaufania i przywiązania użytkowników
do firmy i usług.

• Komunikować mierzalne efekty okazywanego nam wsparcia.

• Przeciwdziałać postępującym chorobom cywilizacyjnym
o skali międzynarodowej.

• Poczuć smak bezcennej wdzięczności.

Mnożyć to, co mnożyć możliwe,
jedynie gdy dzielone z innymi – szczęście

Współpraca z Fundacją Głód (nie)Nażarty

Co-branding

Konsumenci doceniają marki, które w realny sposób przyczyniają się do poprawy jakości życia i wprowadzania pozytywnych zmian. Angażując się w działania Fundacji Głód (nie)Nażarty masz możliwość wzmocnić zaufanie swoich klientów, zadbać o nowe strategie sprzedażowo-marketingowe, budować pozytywny wizerunek pracodawcy, firmy i partnera zaangażowanego społecznie. Przedstawmy wartości, jakimi warto się chwalić we wspólnej komunikacji wizerunkowej - świadczonych wzajemnie usługach, umieszczonym logotypie, patronacie.

Wolontariat pracowniczy

Fundacja Głód (nie)Nażarty pomaga w walce z jedną z najgroźniejszych chorób jaką jest anoreksja. Kłopoty z (nie)jedzeniem ma już 40% polskich nastolatków. Czy ich rodzice są wśród Was? Zapraszając Zespół pracowników do projektów naszej Fundacji budujesz lojalność teamu, wzmacniasz więzi i przyczyniasz się do indywidulnego rozwoju, empatii, poznania nowych, bezcennych wartości.

Partner wspierający

Działania Fundacji Głód (nie)Nażarty skupiają się na niesieniu wymiernej pomocy konkretnym podopiecznym i ich bliskim. Wykorzystując nasze inicjatywy Twoja firma może uratować zdrowie, a nawet życie niejednej osobie cierpiącej na zaburzenia odżywiania. Twoje zaangażowanie pozwoli nam otoczyć osoby chore opieką profesjonalnych specjalistów. Koszty leczenia są podwójne- ciała i psychiki. Pozwólmy by zdrowie stało się realne.

Barter / Wsparcie Eksperckie

Wiemy jak istotne jest wsparcie i profesjonalizm lekarzy, terapeutów, edukatorów. Dążymy do oferowania skutecznej pomocy. Podopiecznym Fundacji rekomendujemy doświadczonych ekspertów. Jeśli Zespół Twojej firmy, udzielane usługi i produkty pozwolą nam wprowadzać jakościowe rozwiązania – zapraszamy do współpracy Jesteśmy otwarci na wsparcie eksperckie w przygotowaniu indywidualnych projektów, opracowaniu artykułów, promocji wydarzeń i usług, partnerstwo edukacyjne i merytoryczne.

Event charytatywny

A gdyby tak zorganizować bal, wernisaż lub konkurs charytatywny? Nawiązując pozytywne relacje z pracownikami, kontrahentami i klientami – przy realizacji wspólnych inicjatyw społecznych – możesz prowadzić aukcje, licytację fantów czy zbiórkę środków w trakcie wydarzenia. Jednocześnie pomagasz przywrócić apetyt do życia podopiecznym Fundacji Głod (nie)Nażarty. Oferujemy wsparcie merytoryczne, kreatywne i organizacyjne w przygotowaniu oraz realizacji eventu, a także doradztwo w zakresie promocji. Ponoć apetyt rośnie w miarę jedzenia. Sprawdźmy!

Wspomóż Fundację indywidualnie

Pomóż nam przywracać apetyty do życia!

Dzięki Waszemu wsparciu mamy szansę aktywnie działać, przywracając innym apetyt do życia.

Angażując się w pomoc razem z nami, możesz zmienić historię życia konkretnych osób i ich bliskich. Pomagamy (nie)jedzącym w całej Polsce – podnosimy na duchu, edukujemy, dodajemy motywacji, środków do leczenia i podjęcia terapii. Dbamy o wspólną przyszłość.

To Twój drobny Gest wspiera innych w odzyskaniu zdrowia.

Sprawdź jak możesz pomóc

Co Fundacja zmienia w życiu osób
z zaburzeniami odżywiania,
dzięki wsparciu darczyńcy:

Zorganizuj zbiórkę

Pokaż swoim znajomym jak łatwo jest pomagać!

Facebook to miejsce, gdzie możesz poszerzać swoje horyzonty, oglądać zabawne memy i filmiki, spędzać czas ze znajomymi i… pomagać innym!
Masz okazję do świętowania i chcesz wykorzystać tę sytuację, aby pomóc innym? Świetna myśl! Zorganizuj zbiórkę na Facebooku z okazji urodzin, Halloween, Świąt Wielkanocy czy Bożego Narodzenia, albo z okazji braku okazji 😉

Pomagać możemy zawsze. Spróbuj raz i przekonaj się, ile radości otrzymasz w zamian!

Jak założyć zbiórkę na Facebooku?

Wejdź na fanpage Fundacji Głód (nie)Nażarty

W panelu po lewej stronie ustal kwotę i datę zakończenia zbiórki

Nazwij swoją zbiórkę i opisz jej cel - mała podpowiedź:

system Facebooka oferuje Ci już gotowe rozwiązania 😉

Utwórz zbiórkę i zaproś swoich znajomych do pomocy!

Zbieraj Głody – aplikacja (Fani Mani)

Przygotowaliśmy rozwiązanie dla osób, które lubią pomagać poprzez zabawę.
Jeśli chcesz walczyć z (nie)jedzeniem pobierz aplikację Zbieraj Głody
i razem z nami walcz z problemem zaburzeń odżywiania!